Kimler internetten para kazanabilir?

2016-07-30 14:45:00

Günümüzde sadece yemek ve diğer temel ihtiyaçları gidermek için bile normalde kazandığımız paranın en az üç katını kazanmak gerekirken her geçen gün döviz Türk lirası karşında değer kazanıyor ve bizim kazancımız temel gıda ihtiyacımızı karşılamakta bile yetersiz kalıyor. Durum böyle olunca herkes zaten elinin altında olan internetten para kazanabilir miyim diye bir arayış içine giriyor. 2010 yılında çalıştığım bölüm kapanınca mecburi olarak fabrikadaki içimden ayrıldığımda ilk işim online para kazanmak konusunda bilgi arayışına girmek olmuştu.

Şu anda 2016 yılındayız ve normalde çalışıyor olsam bile maaşım yetersiz kaldığı için blog yazarak internetten para kazanmaya çalışıyorum. Bunu büyük bir hevesle yaptığımız söylesem zaten kimse inanmaz. İşten çıktıktan sonra o yorgunluk varken bir de evde çalışmaya devam etmek kimsenin isteyeceği bir durum olmasa gerek ama yapacak bir şey yok. En azından ev kirasını çıkarmak veya faturaları ödemek amacıyla internetten para kazanma yolları üzerinde araştırma yapan binlerce insan olduğunu kendimden yola çıkarak tahmin edebiliyorum. Evet, hayat geçmiş yıllara göre daha zor ve buna paralel olarak para kazanmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bizde bu lanet olası duruma ayak uydurmak zorunda olduğumuza göre altarnatif para kazanma yöntemleri üzerinde durmamız gerekiyor.

İlk aşamada herkes gibi sizde zorlanacak hatta çoğu zaman vazgeçme seviyesine kadar geleceksiniz. Bu konuda başarılı olan herkes daha ilk denemesinde para kazanıyor diye bir kural yok. Çoğu kişi çeşitli internetten para kazanma yöntemlerini defalarca deneyerek kendisine en uygun olanı bulduktan sonra bunun üzerinde çalışmalar yürüterek başarılı oluyor. Ben daha ilk denemede şu kadar para kazandım diye ahkam kesenlerin büyük çoğunluğu yalan söylüyor.

Bu normal hayatta yapmış olduğunuz tüm her şeyden çok daha farklı bir konu ve insanlar ile yüz yüze görüşemeyeceğiniz için zaten bir güven sorunu yaşıyorsunuz. Herkes kendine göre bir yöntem bulduğunu ve bundan çok kazandığını söylediği için daha araştırma aşamasında kafanız karışıyor. En iyi online para kazanma tekniklerini bulmak için yaptığınız pek çok deneme başarısız olabilir. Burada başarı oranını yükseltmenin en iyi yolu kısa sürede zengin olacağınız gibi bir izlenim veren yöntemlerden uzak durarak daha çok ticaret ile ilgisi olan para kazanma yöntemlerine yönelmektir. Bunlar arasında belki daha önce duymuş olabileceğiniz kazanç tekniklerinden biri olan affiliate marketing ilk sırada yer alıyor.

5
0
0
Yorum Yaz