Makale yazarak para kazanmak

2016-07-30 14:49:00

İnternet üzerinden makale yazarak para kazanabilirsiniz. Size makale yazarak para kazanma yollarını soru cevap halinde hazırladım. Gerçekten doğru düzgün bu işten para kazanmak istiyorsanız konuyu sonuna kadar eksiksiz okuyunuz.

Makale Nedir?

Makalenin bir değer adı da özgün yazı olarak bilinir. Sanal veya gerçek kitaplarda bulunmayan kısaca hiçbir yerde bulunmayan bilgi, nesne, öneri veya tavsiye yazılarıdır. Sitelere özgün içerik ve iyi ziyaretçi kazandırmasıyla bilinen makaleler parası bol olan ve sitesinin çok gözde almasını isteyen insanlar tarafından yazılır ve yazdırılır.

Nasıl Makale Yazılır?

Makale içten yazılır. Hiçbir yerden bakılmaz ve düşünceler serbest bir şekilde yazıya dökülür. Her konuda olabilir fakat kesinlikle denemeyle karıştırılmamalıdır. Denemelerde kanıtlamak gereği yoktur fakat makalelerde vardır.

Makale Yazan Kişide Hangi Özellikler Bulunmalıdır? Herkes Makale Yazabilir mi?

Öncelikle bunun cevabını vereyim ki herkes makale yazamaz. Makale yazan insanlarda şu özellikler bulunmalıdır; Düzgün Türkçe kullanmalı, İngilizce kelimelerin anlamlarını az da olsa bilmeli, Araştırmacı olmalı, Çevresine karşı duyarlı olmalı, Güncel olayları takip edebilmeli, Yorum yeteneği gelişmiş olmalıdır.

Makaleleri Yazdım Fakat Nasıl Yayınlayacağım ve Satacağım?

Öncelikle belli başlı webmaster sitelerine konu açın Başlığınızı ‘’Satılık Profesyonel Makaleler’’ olarak yazabilirsiniz. Konunuzu şu şekilde yapın ki profesyonel olduğunuzu bilsinler. Makale Fiyatları Cümle sayısına göre fiyatlandırılır. Yazarak para kazanmak kendinizi geliştirdiğiniz sürece devamlı bir ek gelir sağlayabileceğiniz bir kazanç biçimidir.

5
0
0
Yorum Yaz