Veri Girişi ile İnternetten Para Kazanın

2017-08-26 00:45:00

İnternet, evden çalışma fırsatlarıyla dolu ve en popüler evden çalışma seçeneklerinden bir tanesi de veri girişi. Eğer veri girişi yetenekli ve evden çalışmak için bir yol arıyorsanız, kariyerinizde bir sonraki adım olabilir gelir ve tam zamanlı pozisyonlarını desteklemek için serbest çalışma dahil bir dizi seçenek vardır. Evden çalışma, kendinizi yönlendiren ve organize olmanızı gerektirir, ancak doğru kişi için harika bir fırsat olabilir.

1. Evden Veri Girişi İşi Bulma

Serbest çalışan proje web siteleri aracılığıyla veri girişi işlerine başlayın. Para kazanmak için evden serbest veri giriş işi yapmak için kullanabileceğiniz bir dizi web sitesi var. Bu web siteleri proje ile iş teklifleri sunar ve sürekli gelir elde etmek için her zaman mükemmel bir kaynak değildir, ancak tam zamanlı pozisyon başvurusunda bulunurken değerli olabilecek bir deneyim sunabilir.

Fiverr ve Sadeceon her biri için 10 TL ödeyebilecek küçük projeler sunuyor.

2. Çalıştığınız web sitelerinin saygın olduğundan emin olun.

Evden yapabilecekleri iş arayan kişilerin avantajlarından yararlanmaya çalışan birçok çevrimiçi dolandırıcılık var. Çalıştığınız şirketin meşru olduğunu onayladığınızdan emin olun çünkü ödemeleri almak için kendilerine kişisel bilgiler sunmanız gerekecektir.

Şirketleri araştırarak , bir aldatmaca kapsamında olmadıklarından emin olmanız önemlidir .

3. İş kurulu web sitelerinde tam zamanlı telekomünikasyon işleri arayın.

Serbest meslek sahiplerine projeler sunan web siteleri gelirinizi tamamlamak için harika bir yoldur, ancak onlardan bir hayat kazanmak zor olabilir ve faydaları güvence altına almak daha da zor olabilir. Evden veri girişi yapmanıza izin veren bir şirketle tam zamanlı bir görev aramak isteyebilirsiniz.

4. Aramanızı genişletmek için sosyal medya kullanın.

LinkedIn gibi sosyal medya platformları, açık pozisyonları aramak için bir yol da bulabilirler; bununla birlikte, bir konum bulmak istediğiniz alanda çalışmakta olan insanlarla bağlantı kurmanın yanı sıra "telekomünikasyon" veya "evden çalışma" terimlerini de eklemeyi unutmayın. Bir LinkedIn hesabı oluşturarak başlayın .

Açık pozisyonları arayın ve başvuruda bulunabileceğiniz açık veri girişi konumlarını belirlemenize yardımcı olmak için ilgilendiğiniz alanda başkalarına ulaşın.

5.Telefon taramasını tamamlayın.

Bir telefon taraması, çoğunlukla görüşme sürecinin ilk aşamasıdır. Bir insan kaynakları uzmanı, bir işe alım müdürü tarafından görüşülmesi gereken şartları yerine getirip getirmediğinizi belirlemek için telefonla kısa bir görüşme gerçekleştirmek üzere sizinle iletişime geçecektir.

Telefon görüşmelerini başka bir röportaj gibi yapın: çağrıya geç kalmayın, nazik ve profesyonel olursunuz ve direkt gözetimsiz çalışma olanağınız kadar veri girişi çalışanı olarak gücünüzle konuşuruz.

Bir telefon taraması yaparken en iyi ayağınızı koyduğunuzdan emin olun .

6. Bir röportaj yapın.

Telefon taramasında iyi bir performans sergilerseniz, muhtemelen bir görüşmeyi takip etmek için bir çağrı alacaksınız. Evden çalışacağınız için, mülakatı kendi evinizin rahatlığında görmenizi ve konuşmanızı sağlayan bir telekonferans web sitesinde röportaj yapmanız gerekebilir.

Röportajı evden yapıyor olsanız da, sanki ne giymeniz gerektiği ve nasıl etkileşileceği ile ilgili kişisel bir röportaj gibi davranın. Bir iş görüşmesinde iyi yapmak için gerekli olan ortak uygulamaları takip edin .

Ayrıca, görüşmeyi bizzat yapmanız da gerekebilir. Zamanında ve özgeçmişinizin bir kaç kopyasıyla geldiğinizden emin olun.

7
0
0
Yorum Yaz